IKUSKIZUN ETA EKITALDIAK

AGENDA

Hemen, Tor magoaren hurrengo ekitaldiak aurkeztuko dira. Informazio guztia eskura egongo da: egutegia, lekua, ordutegiak… 

HURRENGO EKITALDIAK

3 Loiu

Amarru

Ayalde ikastetxea

11:00

3 Bilbo

Amarru

Orbegozo eskola

15:00

3 Leioa

Aztikeriak

Kultur Leioa Audirorium

19:00

5 Bastida

Amarru

Kultur etxea

18:30

17 Eibar

Amarru

Errebal plaza

17:30

18 Maruri-Jatabe

ASTEBURU MAGIKOA
Magia gala

Kulturkirol

18:30

AURREKO EKITALDIAK

5 Zeanuri

ASTEBURU MAGIKOA
Magiapoteo

Herriko tabernetatik

20:00-21:30

6 Zeanuri

ASTEBURU MAGIKOA
Aztikeriak

Herriko plaza

18:00

14 Berango

TnT

Berango Antzokia

18:00

19 Bilbao

Nafarren Etxeko gala magikoa

Nafarren Etxea

19:00

28 Olazti

Aztikeriak

Olaztiko antzokian

17:00

30 Leioa

Magia tailerra

Aterpe gaztegunea

17:00-19:00

1 Andra Mari (Getxo)

ASTE KULTURALA
Amarru

Malakate plaza

18:00

15 Zeberio

Amarru

Eskola zaharreko txokoa

18:30

16 Mamariga (Santurtzi)

Amarru

Mamariga kulturgunea

17:30

24 Portu Zaharra (Getxo)

ASTE KULTURALA
Amarru

Portu zaharreko zelaia

10:30

27 Leioa

Magia tailerra

Aterpe gaztegunea

17:00-19:00

31 Amurrio

ARIMEN GAUA
Amarru

San Anton plaza

18:00

3 Sobrón

MAGIALDIARABA
Amarru

Centro social

19:30

4 Zurbao

MAGIALDIARABA
Amarru

Eliza plaza

13:30

5 Zuia

MAGIALDIARABA
Amarru

Bitorianoko frontoia

13:30

8 Galdakao

Amarru

Iturrondo plaza

18:30

9 Labraza

MAGIALDIARABA
Amarru

Frontón

19:30

11 Larreineta

Amarru

Plaza

13:00

11 Berantevilla

MAGIALDIARABA
Amarru

Frontoia

19:30

12 Jaca

PIRINEOS MÁGICOS
Embrujos

Hall de la pista de hielo

12:30

24 Erandiogoikoa

ERANDIO MAGIKOA

TnT

Euskadi plaza

18:00

6 Medina de Pomar

NOCHE EN BLANCO
Al Baker´s Saloon

Plaza Mayor

20:15-23:15

15 Erandiogoikoa

Amarru

Euskadi Plaza

12:00

27 Ávila

Festival internacional Cir&Co
Al Baker´s Saloon

Jardín de San Vicente

12:00-14:00

17:00-20:00

28 Ávila

Festival internacional Cir&Co
Al Baker´s Saloon

Jardín de San Vicente

12:00-14:00

17:00-20:00

2 Laukiz

Amarru

Unbe Mendi

18:00

6 Leioa

Magia ikastaroa

Aterpe Gaztegunea

10:15-11:45

12:15-13:45

8 Leioa

Magia ikastaroa

Aterpe Gaztegunea

10:15-11:45

12:15-13:45

9 Lezama

Amarru

Goitioltza auzoa

20:00

11 Oñati

Amarru

Triana auzoa

19:00

16 Vitoria-Gasteiz

Aztikeriak

Martin Ttipia plaza

19:00

20 Lazkao

Amarru

Skate park

19:00

22 Atxondo

Amarru

Arrazola

20:00

23 Galdames

Amarru

San Esteban

19:00

24 Arbizu

Amarru

Herriko plaza

19:00

 

25 Larrinbe

Amarru

Herriko plaza

19:00

 

26 Elizondo

Amarru

Lekua zehazteke

12:00

28 Lizarra

Amarru

Los Llanos kulturaguneko lorategiak

19:30

11 Barrika

Magia futbol eskolan

Futbol zelaia

19:30

16 Bilbo

Begoñazpi ikastola

Kurtso bukaerako jaia

Begoñazpi ikastola

12:15

18 Barakaldo

Zuazo eskola

Kurtso bukaerako jaia

Eskolan

10:00

19 Viana

Erentzun ikastola

Kurtso bukaerako jaia

Ikastolako patioa

12:00

25 Ea

Amarru

Frontoia

18:00

26 Eltziego

Amarru

Eskolako patioa

20:00

27 Trapagaran (Ugarte)

Amarru

San Juan plaza

13:30

8 Txurginaga (Bilbo)

XVII Magiaren Topaketa

Garai Lorategiak

19:00

19 Eibar

Ipurterre sari banaketa

Arrate kultur elkartea

17:00

20 Bilbo

Mikoleta sariak

Udaletxea

17:30

20 Bilbo

Lautan hiru

Euskaltzaindia

20:00

21 Ortuella

Amarru

San Felix Ikastola

11:30

27 Gasteiz

Amarru

Martin Ttipia plaza

18:00

9 Luiaondo

AMARRU

Frontoia

17:30

23 Ortuella

Coca-cola ipuin sari banaketa

San Felix Ikastola

11:30

25 Gatika

AZTIKERIAK

Frontoia

17:00

20 Lesaka

AMARRU

Kultur etxeko atarian

16:00

26 Mallabia

AZTIKERIAK

Frontoia

18:00

5 Berastegi

AMARRU

Frontoia

16:30

13 Lasarte-Oria

AMARRU

Sasoetako gimnasioan

17:00

15 Altzo

AMARRU

Kultur etxea

17:00

16 Berrobi

AMARRU

Frontoia

17:00

20 Leintz-Gatzaga

AMARRU

Herriko plaza

12:30

20 Sopela

AMARRU

Ludoteka

27 Intxaurrondo (Donostia)

AMARRU

Larrotxene K.E.

17:30

2 Romo (Getxo)

AZTIKERIAK

Romo kultur etxea

18:00

3 Turtzioz

AMARRU

Udal zinema

18:00

4 Zamudio

Magia tailerrak

Kultura etxea

10:30-12:00 eta 12:00-13:30

4 Lezama

AMARRU

Frontoia

18:00

5 Zamudio

Magia tailerrak

Kultura etxea

10:30-12:00 eta 12:00-13:30

5 Zaldibar

AMARRU

Frontoia

17:00

9 Derio

AMARRU

Gurea aretoa

18:00

10 Berango

Tor & Txoborro

Berango Antzokia

18:00

2 Gatika

AMARRU

Eskola

11:00

3 Galdakao

Sari banaketa

Torrezabal kultur etxea

10:00

3 Olabeaga (Bilbao)

Magia ikastaroa

Olabeagako udaltegia

18:00-19:30

4 Oion

AMARRU

Zinema aretoa

17:00

4 Lantziego

AMARRU

Kultur etxea

20:00

5 Ezkaroze

AMARRU

Zaraitzuko etxea

18:00

6 Lapuebla de Labarca

AMARRU

Assa ikastolako zinema

17:00

8 Olabeaga (Bilbao)

Magia ikastaroa
Itxiera gala

Olabeagako udaltegia

18:00-19:30

11 Laguardia

AMARRU

Parrokiako aretoa

17:00

11 Labastida

AMARRU

Kultur etxea

20:00

12 Trebiñu

AMARRU

Gizarte etxea

18:00

13 Olabeaga (Bilbao)

SALOON

Olabeagako udaltegia

12:30-14:00

18 Areeta (Getxo)

AMARRU

Areetako elkartegia

18:00

19 Maruri-Jatabe

SALOON

Kulturkirol

18:30

26 Zeberio

AMARRU

Frontoia

12:00

27 Alonsotegi

AMARRU

Frontoia

18:30

28 Eskoriatza

Magia tailerrak
eta
AMARRU

Tailerrak kultur etxean 16:30

Ikuskizuna antzokian 18:30

29 Mungia

Magia familiarra

Olalde aretoa

17:00

30 Arrasate

AZTIKERIAK

Biteri plaza

12:00

30 Abusu (Arrigorriaga)

AMARRU

Kultur etxea

18:00

6 Berastegi

AMARRU

Kultur etxea

12 Lemoa

AMARRU

Ludoteka

17:30

19 Olabeaga (Bilbao)

Magia ikastaroa

Olabeagako udaltegia

18:00-19:30

26 Olabeaga (Bilbao)

Magia ikastaroa

Olabeagako udaltegia

18:00-19:30

29 Portugalete

Aztikeriak

Santa Klara kulturtegia

12:30 eta 18:00

3 Txurdinaga (Bilbao)

XVI Magia topaketa

On Stage: Euskal magoak

Garai Lorategiak

18:00

4 Durango

AMARRU

Landako gunea

12:00

4 Viana

AMARRU

Kultur etxea

17:30

7 Otxarkoaga (Bilbao)

XVI Magia topaketa

AMARRU

Otxarkoagako udaltegia

18:00

11 Berango

Tor & Txoborro

Berango antzokia

18:00

 

30 Bedia

AMARRU

Frontoia

18:00

5 Derio

AZTIKERIAK

Frontoian

19:00

6 Lezama

AZTIKERIAK

19:00

8 Gizaburuaga

AMARRU

Frontoian

17:00

14 Vitoria-Gasteiz

MAGIALDIA
Rutas mágicas

Centro cultural Montehermoso

20:00 (ordu erdiko 3 pase)

15 Vitoria-Gasteiz

MAGIALDIA
Rutas mágicas

Centro cultural Montehermoso

20:00 (ordu erdiko 3 pase)

16 Vitoria-Gasteiz

MAGIALDIA
Rutas mágicas

Centro cultural Montehermoso

20:00 (ordu erdiko 3 pase)

18 Arrigorriaga

Festival de clown
PRODIGIA

Lekua konfirmatzeke

19:00

21 Itsasondo

AMARRU

Frontoian

17:30

26 Erandio

ERANDIO MAGIKOA

Josu Murueta

20:00

27 Vitoria-Gasteiz

AMARRU

Salburuako gizarte etxea (konfirmatzeke)

18:00

30 Alonsotegi

Nagusientzako magia

San Antolin plaza

18:00 

Zarautz

2020/08/13

AMARRU

Villa Manuelako Frontoia (Photomuseum)

18:00

Usurbil

2020/07/02

AZTIKERIAK

Polikiroldegia

16:00

 

Larrabasterra, Sopela

2020/07/04

Tor eta Ituiño

Iberrota, Larrabasterra

18:00

Deustu, Bilbao

2020/07/06

AMARRU

Sarriko parkea, Deustu, Bilbao

12:00

 

Errekalde, Bilbao

2020/07/15

AMARRU

Kirikiño plaza, Errekalde, Bilbao

12:00

 

Leioa

2020/07/15

Amarru

Lamiakoko eskola

18:00

 

Okondo

2020/07/17

Amarru

Futbol zelaiko karpan

18:30

Begoña, Bilbao

2020/07/22

AMARRU

Juan XXIII plaza, Begoña, Bilbao

12:00

 

Berango

2020/07/24

Tor eta Txoborro

Berango Antzokia

12:00

Udalekuetako haurrentzako magia saio berezia

 

Gorliz

2020/07/24

AZTIKERIAK

Gorlizko ikastetxeko patioan

18:00

Sarrerak: Kultur etxean (Krutzeta 5) ala 688625067 whatsappean

Bilbao

2020/07/26

Aztikeriak

AURRERA FEST JAIALDIA

Euskalduna Jauregia

Euskaraz 12:00

 

Bilbao

2020/07/26

Embrujos

AURRERA FEST JAIALDIA

Euskalduna Jauregia

Gazteleraz 19:00

 

Zarautz

2020/07/30

AMARRU

Villa Manuelako Frontoia (Photomuseum)

18:00

logo-tor-brillante-300x161 sombra 2

Email: info@tormagoa.com
Tel: 652 713 315

Copyright 2021 © Tor magoa