IKUSKIZUN ETA EKITALDIAK

AGENDA

Hemen, Tor magoaren hurrengo ekitaldiak aurkeztuko dira. Informazio guztia eskura egongo da: egutegia, lekua, ordutegiak… 

HURRENGO EKITALDIAK

Adi! Data gehiago laster!

07/04

2024/07/04 | Amoroto - Amarru

20:00

Herriko plaza

07/05

2024/07/05 | Usansolo (Udalekuak) - Amarru

12:00

Eskola

07/05

2024/07/05 | Mundaka - Amarru

18:00

Herriko plaza

07/12

2024/07/12 | Galdakao (Udalekuak) - Amarru

12:00

Eskola

07/15

2024/07/15 | Bilbao - Aste nagusia prentsaurrekoa

11:00

Bizikidetza plaza

AURREKO EKITALDIAK

06/01

2024/06/01 | Kareaga/Basauri - Al Baker's Saloon

13:00-15:00

Kareagako gizarte etxearen ondoan

06/02

2024/06/02 | Gamiz-Fika - Amarru

12:00

Frontoia

06/02

2024/06/02 | Urruña - Amarru

17:00

Zokoako kirol gunea

06/06

2024/06/06 | Bilbo - Ekintzailetza sariak

11:00

Bizkaia dorrea

06/08

2024/06/08 | Bilbo - Amarru

12:00

Esperantzako mediateka

06/13

2024/06/13 | Bilbo - Mikoleta sarien banaketa

Zehazteke

Bilboko udaletxea

06/14

2024/06/14 | Getaria - Eskolako jaia

17:00

Poiikiroldegia

06/20

2024/06/20 | Errenteria - Amarru

Zehazteke

DBH ikastetxean

06/21

2024/06/21 | Lamiako/Leioa - Amarru

9:30

Eskola

06/22

2024/06/20 | Mungia - Amarru

12:30

Bentades ikastetxea

06/22

2024/06/20 | Getxo - Itxasargia jaia

17:30

Geroa ikastolako patioan

06/23

2024/06/23 | Durango - Amarru

17:00

Otamotzena parkea

06/24

2024/06/24 | Leioa - Amarru

18:00

Txosnagunea Elexalde

06/25

2024/06/25 | Artziniega - Magia express

11:00-13:00

Artziniegako museoa

06/26

2024/06/26 | Arbizu - Amarru

18:00

Plaza

06/28

2024/06/28 | Legutio - Aztikeriak

18:00

Kulturetxea

06/29

2024/06/29 | Orbaitzeta - Amarru

17:30

Plazan

05/03

2024/05/03 | Otxarkoaga/Bilbo - Magiaren topaketa

19:00

Otxarkoagako udaltegia

05/09

2024/05/09 | Galdakao - Amarru

11:15

Aperribai eskola

05/11

2024/05/11 | Hiriberri - Hator Magiara

12:00

Udaletxea

05/17

2024/05/17 | Lemoa - Aztikeriak

11:20

Lemoako eskola

05/18

2024/05/18 | Basauri - Magiapoteoa

12:30

Kalean zehar

05/18

2024/05/18 | Hernani - Amarru

18:30

Etxeberri frontoia

05/25

2024/05/25 | Arrasate - Ikerlan 50. urteurrena

12:30

Biteri plaza

05/26

2024/05/26 | Algorta/Getxo - Ibilaldia

12:00

San Nikolas ikastola

04/10

2024/04/10 | Bilbo - Parkinson Gala

18:30

Euskalduna Jauregia

04/12

2024/04/12 | Bilbo - Amarru

11:30

Jesuitas Indautxu ikastetxea

04/13

2024/04/13 | Iruñea - Aztikeriak

12:30

18:30

San Jorge Civivox

04/14

2024/04/14 | Tolosa - Gure magia gala

18:00

Gure Zirkua

04/20

2024/04/20 | Ezkaroze - Hator Magiara

19:00

Zaraitzuko etxea

04/30

2024/04/30 | Lazkao - Amarru

Eskolako aterpean

17:30

03/01

2024/03/01 | Bilbo - Amarru

18:30

La esperanza Frontoia

03/02

2024/03/02 | Bilbo - Magiapoteoa Korrika kulturala

17:00

Alde Zaharra (Kalderapekotik hasita)

03/10

2024/03/10 | Baigorri Ortzaize - Amarru

15:30

Aretoa

03/16

2024/03/16 | Donostia - Aztikeriak (Gertuan jaia)

15:00

Miramon

03/30

2024/03/16 | Hendaia - Amarru

17:00

Gaztelu aretoa

02/09

2024/02/09 | ERRENTERIA- Magiapoteoa

19:30-21:30

Kalean zehar

02/11

2024/02/11 | BASAURI - Amarru

18:00

Plaza

02/12

2024/02/12 | ARESPALDITZA - Amarru

17:00

Social

02/13

2024/02/13 | GETXO - Tor magoaren Bitxikerien mundua

12:00

Muxikebarri antzokia - Arrigunaga aretoa

02/23

2024/02/23 | BILBO - Aztikeriak

19:00

La Fundición

02/24

2024/02/24 | SANTURTZI (Mamariga) - Argi eta garbi

17:30

Kulturgunea

02/24

2024/02/24 | SANTURTZI (Mamariga) - Argi eta garbi

19:00

Kulturgunea

02/25

2024/02/25 | URDULIZ - Amarru

17:30

Kultur etxea

01/27

2024/01/27 | IRUN- Amarru

17:30

Eihera plaza

3 Getxo

Magia tailerra

Fadura polikirolderia

12:30-13:30

4 Loiu (Ayalde)

Amarru

Ayalde ikastetxea

14:30

8 Bilbo (Erripa)

Amarru

Erripako karpa

19:00

9 Getxo

Gertuko magia

Zapateka

11:00-13:00

15 Larrabetzu

Amarru

Eskola

18:00

16 Gasteiz

Amarru

Colegio de médicos de Alava

11:00

17 Elgeta

Magiapoteoa

Kalean zehar

13:00-15:00

17 Elgeta

Magia gala

Espaloia

18:30

22 Bilbo

Amarru

Orbegozo eskola

11:45

23 Gernika

Amarru

Astra

12:30

26 Sestao

Amarru

Plaza 3 concejos

13:00

26 Pasai San Pedro

Amarru

Antzokia

18:00

27 Bilbo

Amarru

Iberdrola dorrea

17:00

28 Bilbo

Amarru

Iberdrola dorrea

17:00

29 Bilbo

Amarru

Eskolapios ikastetxea

12:00

29 Karrantza

Amarru

Kultur etxea

18:00

30 Seña

Magia familiar

Local

17:30

3 Leioa

El Gran Martel

Artaza jauregia

19:30 eta 22:00

4 Leioa

El Gran Martel

Artaza jauregia

19:30 eta 22:00

5 Leioa

El Gran Martel

Artaza jauregia

18:30 eta 20:30

11 Ibarra

Amarru

Plaza

17:30

12 Berango

Aztikeriak

Berango Antzokia

18:00

1 Baraibar

Amarru

Plaza

17:00

2 Bilbo

Adinekoekin gala

Teatro Campos Elíseos

18:00

8 Bilbo

JA! Jaialdia

Argi eta garbi

Bizkaia Aretoa UPV/EHU | Mitxelena auditorioa

12:00

11 Basauri

Amarru

Soloarte ikastetxea

18:45

13 Amurrio

MAGIALDIARABA

Amarru

Amurrio Antzokia

19:30

14 Kontrasta

MAGIALDIARABA

Amarru

Antzoki aretoa

19:30

17 Armintza

Amarru

Kalean

17:00

21 La Canonja

IMPOSSIBLE!!!

Magia familiarra

Plaça d’Europa

12:00

21 Bartzelona

Magia familiarra

Palacio de la Magia

19:00

28 Hernani (Sorgintxulo)

Amarru

Lekua zehazteke

17:30

31 Mungia

Arimen Gaua

Kaletik

Izenaduba Basoa

2 Derio

Magiapoteoa

Piszinetan

12:00 eta 17:00

6 Aretxabaleta

Magiapoteo

Tabernetatik

19:00

8 Aretxabaleta

Aztikeriak

Plaza

19:00

9 Derio

Magiapoteoa

Piszinetan

Ordutegia zehazteke

16 Sestao

ITP Ate irekiak

Gertuko magia

ITP Sestao

21Erandiogoikoa

Erandio Magikoa

ANTOLAKETA

22 Altzaga

Erandio Magikoa

Magia tailerrak

Gaztetxokoan

11:30

22 Altzaga

Erandio Magikoa

Eszenako Gala Nagusia

Merkatu zaharra

20:00

23 Astrabudua

Erandio Magikoa

Magia tailerrak

Josu Murueta KE

11:30

29 Legutio

MAGIALDIARABA

Amarru

Kultur Etxea

19:30

30 Iranzuko Lurrak

Aztikeriak

Lezaun plaza

18:00

4 Munitibar

Amarru

Probalekuko auditorioa

17:00

5 Lizarra

Amarru

Txosnagunea

19:30

15 Azkoitia

Magiapoteo

Kaletik

19:30

18 Deba

Aztikeriak

Plaza

18:00

19 Ribabellosa

Laguntza teknikoa

20 Bilbo

Laguntza teknikoa

21 Bilbo

Hator Magiara

Rekaldeko batzokia

18:00

22 Bilbo

Laguntza teknikoa

23 Laudio

Hator Magiara

Lamuza Parkea

19:00

24 Bilbo

Laguntza teknikoa

26 Derio

Magiapoteoa

Piszinetan

12:00 eta 17:00

2 Gasteiz (Salburua)

Amarru

Praga hiribidea

17:30

7 Arrigorriaga

Amarru

Kultur etxea

18:00

20 Beasain

Beherapenen azoka

Amarru

Erauskin plaza

12:00

22 Briviesca

Al Baker´s Saloon

Plaza nagusia

13:00-14:30

23 Briviesca

Al Baker´s Saloon

Plaza nagusia

13:00-14:30

29 Hodarribia

Magia tailerra

Aterpetxea

10:00

3 Arrigorriaga

Uraren jaia

Udaletxe plaza

11:30

4 Getxo

Txikifest jaialdia

TnT

Eskolen plaza

18:00

6 Arratzu

Aztikeriak

Plaza

18:30

7 Sara

Amarru

Lurberri gela

17:00

9 Urioste (Ortuella)

Amarru

Plazan

18:00

10 Sestao

Eskolako jaia

Amarru

Markonzaga eskola

12:45

10 Getxo

Amarru

San Nikolas ikastola

17:30

11 Olarizu

Araba Euskaraz

Amarru

1. Gunea

14:00

15 Aretxabaleta

Euspot sari banaketa

Aurkezle

Arkupe

19:00

16 Bilbo

Eskolako jaia

Amarru

Trueba ikastetxea

15:15

17 Santurtzi

Eskolako jaia

Amarru

Itsasoko Ama eskola

11:30

17 Donostia

Amarru

Probestu plaza

18:00

22 Bilbo

VIII BBK-Deia
Elkartasun sariak

Aurkezle

BBK Aretoa

19:00

6 BEC Barakaldo

Expovacaciones

Bilbao Exhibition Center

12:00-14:00

17:00-19:00

7 BEC Barakaldo

Expovacaciones

Bilbao Exhibition Center

12:00-14:00:00-19:00

12 Otxarkoaga (Bilbo)

XIX Magiaren Topaketa

Magia gala

Otxarkoagako udaltegia

19:00

14 Zeanuri

Aztikeriak

Frontoian

17:00

16 Eibar

Ipurterre sari banaketa

Coliseo antzokia

10:00

19 Oiartzun

Amarru

Landetxe aretoa

9:45 eta 11:15

20 Hiriberri

Amarru

Aretoan

12:00

21 Hernani

Amarru

Urumea ikastola

12:00

26 Bastida

Magiapoteoa

Kaletik

19:00-20:30

1 Laudio

Amarru

Lezeaga aretoa

18:00

4 Getxo

Hator Magiara

Aixerrota institutoa

10:00-11:30

6 Bilbao

Ekitaldi pribatua

18:00

12 Zalla

Magia tailerra

Polikiroldegia

11:30

15 Beasain

Amarru

San Martin plaza

18:00

22 Zarautz

Shhh! Fest

Lege zaharren plaza

17:00

22 Lazkao

Magiapoteoa

Ibiltaria

19:30

30 Legazpi

Aztikeriak

Latxartegi parkea

12:00

18 Portugalete

Magia gala

Nuestra Sra del Carmen

18:30

24 Vitoria-Gasteiz

Gertuko magia

Eusko Legebiltzarra

10:00

28 Lloiu

Amarru

Nuestra Sra de la Mercec

9:30-11:00-12:30

30 Bilbo

Amarru

Uribarriko eskola

11:00

5 Abadiño

Amarru

Txanporta kultur etxea

16:00 eta 18:00

17 Errenteria

Magiapoteo

Kalean zehar

19:30

18 Etxebarria

Aztikeriak

Frontoian

16:30

25 Plentzia

Amarru

Elei plaza

12:30

2 Leioa

Amarru

Kandelazubieta

18:00

3 Lasarte-Oria

Amarru

Gabonetako parkean

19:00

4 Donostia Martutene

Amarru

Kultur etxean

17:30

7 Alonsotegi

Amarru

Karpan

Ordua zehazteke

14 Bilbo

Bitxikerien Mundua

Euskalduna Jauregia

19:00

20 Sondika

Magia tailerra

Sondikako Gaztetxea

19:00

27 Sondika

Magia tailerra

Sondikako Gaztetxea

19:00

29 Sondika

Amarru

Kultur etxea

12:00

30 Azkoitia

Amarru

Floreaga Salestar ikastetxea

15:45

logo-tor-brillante-300x161 sombra 2

Email: info@tormagoa.com
Tel: 652 713 315

Copyright 2024 © Tor magoa